SøkMin side

Boligtjenester utilgjengelig onsdag 08.02.2023

På grunn av vedlikehold vil våre boligtjenester være utilgjengelig fra onsdag 08.02, kl. 18:00 til torsdag 09.02, kl. 06:00. Vi beklager ulempene dette medfører.

Oppdatert 06.02.2023

Om Samskipnaden

Samskipnadens ledelse

Ledelsen

Hans Petter Kvaal

Hans Petter Kvaal

Administrerende direktør

hans.petter.kvaal@samskipnaden.no950 75 05077 64 90 02
Elin Bang Tverfjeld

Elin Bang Tverfjeld

Assisterende direktør

elin.tverfjeld@samskipnaden.no907 41 15078 45 05 21
Sarah Yttermo Reibo

Sarah Yttermo Reibo

Kommunikasjon- og markedssjef

sarah.y.reibo@samskipnaden.no918 48 120
Jorg Janssønn Hauan

Jorg Janssønn Hauan

Digitalsjef

jorg.j.hauan@samskipnaden.no450 56 393
Eline Stenseth

Eline Stenseth

Direktør Studenthelse

eline.stenseth@samskipnaden.no901 80 208
Jens Nordås-Johansen

Jens Nordås-Johansen

Direktør Bolig

jens.a.nordas-johansen@samskipnaden.no951 44 904

Oppdatert 01.02.2023

Til toppen