Serveringssteder
Søk bolig
Min side

Samskipnadens ledelse

Oppdatert: 12.09.2022

Ledelsen

Hans Petter Kvaal

Administrerende direktør

hans.petter.kvaal@samskipnaden.no950 75 05077 64 90 02

Lena Fjellvang Osima

Campusdirektør

lena.osima@samskipnaden.no476 18 399

Elin Bang Tverfjeld

Direktør Forretningsutvikling og fellestjenester

elin.tverfjeld@samskipnaden.no907 41 15078 45 05 21

Tove Trondsen

Eiendomssjef

tove.trondsen@samskipnaden.no92647033

Randi Danielsen

Direktør for kvalitet og konsernstøtte, og konstituert Campussjef for Finnmark

randi.danielsen@samskipnaden.no992 23 15277 64 90 07

Sarah Yttermo Reibo

Kommunikasjonssjef

sarah.y.reibo@samskipnaden.no91848120

Forretningsutvikling

Vebjørn Jacobsen

Fagsjef studentbolig

vebjorn.jacobsen@samskipnaden.no

Eline Stenseth

Fagsjef helse

eline.stenseth@samskipnaden.no901 80 208

Bård Nordtømme

Fagsjef Mat & drikke

bard.nordtomme@samskipnaden.no995 93 825

Bjørn Olav Kufaas Brækkan

Leder studentidrett

bjorn.braekkan@samskipnaden.no952 94 329

Hilde Kanestrøm

Fagansvarlig studentbarnehagene

hilde.kanestrom@samskipnaden.no414 42 630

Fellestjenesten

Jorg Janssønn Hauan

Digitalsjef

jorg.j.hauan@samskipnaden.no450 56 393

Campussjefer

Grethe Stave

Campussjef Harstad

grethe.stave@samskipnaden.no91394498

Randi Danielsen

Direktør for kvalitet og konsernstøtte, og konstituert Campussjef for Finnmark

randi.danielsen@samskipnaden.no992 23 15277 64 90 07